سه شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۵
خانه / آخرین اخبار / دانلود نرم افزار ENVI 5.3 در حوزه سنجش از دور

دانلود نرم افزار ENVI 5.3 در حوزه سنجش از دور

ENVI نرم افزار برتر برای استخراج سریع، راحت و با دقت اطلاعات از تصاویر فضازمینی است. وابستگی فزاینده به تصاویر فضازمینی بدست آوردن اطلاعات حیاتی را از تصاویر را به طور فزاینده ای اهمیت بخشیده است . در این میان ابزارها و فرآیندهایی که کمک می کنند استخراج اطلاعات به راحتی و با دقت انجام شوند نقشی ضروری دارند، چه نیاز شما به اطلاعات برای مقاصد اطلاعاتی، علمی و یا برنامه ریزی باشد و چه هر نیاز دیگری.

ENVI ابزارهای پیشرفته و کاربر پسندی را برای خواندن، اکتشاف، آماده سازی، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری اطلاعات استخراج شده از تصاویر فراهم می کند.

www.GIS-RS-GPS.ir

ENVI توسط کارشناسان خبره در پردازش تصویر و تجسم داده ها طراحی و توسعه یافته و بر روی یک پلتفرم قابل توسعه ساخته شده است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی آن را گسترش داده و برنامه های کاربردی ENVI خود را سفارشی کنید. با پشتیبانی گسترده از پلتفرم های مختلف، ENVI می تواند بدون در نظر گرفتن که آیا شما در ویندوز، مکینتاش، لینوکس یا یونیکس هستید مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

خواندن تقریبا هر نوع و هر فرمت تصویر

ENVI از انواع تصاویر جمع آوری شده از ماهواره های متعدد و سنسورهای موجود در هوا از جمله سنسورهای حساس نسبت به همه رنگها، multispectral، ابر طیفی، رادار، حرارتی، LIDAR، و بیشتر پشتیبانی می کند. ENVI قادر به خواندن بیش از ۷۰ فرمت داده شامل HDF، GeoTIFF و NITF است. ENVI همچنین به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به آسانی به تصاویر از سرورهای سازگار با OGC و JPIP چه در درون سازمان خود و چه از طریق اینترنت دسترسی بیابید.

مطالب مشابه  ویدیو فرایند ساخت ماهواره SPOT

 

 

 

آماده سازی تصاویر در ENVI

با ENVI شما می توانید:ENVI202 thumb دانلود نرم افزار ENVI 5 در حوزه سنجش از دور

 

تصاویر را استاندارد کنید

دو یا چند تصویر را رجیستر کنید.

تصاویر را کالیبره کنید.

تصاویر را برای اعوجاجات جوی تصحیح کنید.

با ایجاد همپوشانی برداری مناطق مورد نظر (ROI)را شناسایی کنید.

مدل های رقومی ارتفاع ( DEM) ایجاد کنید.

عملیات pan sharpening ، masking ، و mosaicking را برروی تصاویر انجام دهید.

نوع داده را تغییر اندازه، چرخش، و یا تبدیل کنید.

 

 

کاوش تصاویر

ENVI به شما رابط کاربری بصری و آسانی را می دهد که به شما امکان می دهد تا به سرعت و به آسانی تصاویر خود را مشاهده و بررسی کنید. شما می توانید از ENVI برای مشاهده از مجموعه داده های بزرگ و متادیتای آن ها، مقایسه بصری تصاویر، ایجاد تصویر سه بعدی قدرتمند ، ایجاد نمودارهای پراکندگی، کشف امضاهای پیکسل، و الی آخر استفاده کنید.

 

تجزیه و تحلیل تصاویر در ENVI

ENVI مجموعه کاملی از ابزارها را بر اساس روش های علمی اثبات شده برای کمک به شما در تجزیه و تحلیل تصاویر خود فراهم می کند از جمله:

 

ابزارهای آنالیز داده ها

ابزارهای آنالیز طیفی

ENVI203 thumb دانلود نرم افزار ENVI 5 در حوزه سنجش از دور

 

به اشتراک گذاری اطلاعات

ENVI به آسانی خود را با گردش کار موجود شما ادغام کرده، و به شما اجازه می دهد نقشه ها و گزارش های خود را با همکاران در تقریبا در هر محیطی به اشتراک بگذارید. ENVI همچنین دارای خروجی چند منظوره و گزینه “save as” می باشد. تصویر پردازش شده شما می تواند خروجی به فرمت های برداری و رستری رایج به منظور تعامل و یا ارائه اطلاعات به دیگران باشد.

مطالب مشابه  دانلود رایگان اندکس نقشه های ۲۵۰۰0۰ ایران

 

دانلود نسخه ۶۴ بیتی

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

بخش پنجم  

درباره‌ی mahmoodsoltanian

شاید این مطلبم به دردت بخوره

میانگین فاصله نزدیک ترین همسایگی

مجموعه تحلیل آماره فضایی ابزارهای زیادی را برای تحلیل الگوها در اختیار کاربران قرار می …

پاسخ دهید